1. Individuální výuka

Individuální výuka chorvatštiny probíhá pouze mezi lektorem a studentem. Jedná se o velmi efektivní způsob učení, kdy se lektor věnuje jen Vám a lekce jsou přímo na míru. Každá hodina chorvatštiny je připravena tak, aby byla pro studenta co nejefektivnější, byla přizpůsobena schopnostem, potřebám a individuálním zájmům. Všechny tyto aspekty vedou k aktivnímu zvládnutí jazyka a získání potřebného kulturního přehledu o dané zemi, který je nezbytnou součástí výuky jazyků.

Při plánování individálních lekcí jsou plně respektovány Vaše časové možnosti. Možné jsou i víkendové nebo večerní hodiny. Začátek je možný kdykoliv. Můžete si zvolit intenzitu výuky a délku lekce. Dosažení úrovně je ve vašich rukou a záleží na Vás, jaké jazykové úrovně chcete dosáhnout.

Výhody individuálních lekcí chorvatštiny

 • výuka na míru
 • naprosto individuální přístup
 • časová flexibilita
 • možnost začít kdykoliv
 • možnost zvolit si intenzitu výuky
 • přizpůsobeno schopnostem a zájmům klienta
 • soukromí při výuce
 • aktivní zvládnutí jazyka

 

2. Online výuka

Individuální výuka chorvatštiny prostřednictvím Skype nebo jiného zařízení. Probíhá z pohodlí domova, případně z prostředí, které si student sám zvolí. Je vhodná pro všechny, kteří nemohou docházet do učebny, mají omezené časové možnosti nebo se chtějí učit v nestandardním čase. Lektor je při online výuce velmi flexibilní a rád se přizpůsobí času, který preferujete.

Online lekce chorvatštiny jsou také vhodné ke studiu ze zahraničí. Můžete studovat odkudkoliv a kdykoliv. Stačí připojení k internetu. S lektorem se vidíte a slyšíte, i když jste zrovna na druhém konci světa. Nemusíte tak přerušovat výuku ani po dobu služebních cest nebo dovolených. Chorvatštinu se můžete učit třeba přímo od jaderského moře.

Výhody online výuky chorvatštiny

 • časová úspora
 • časová flexibilita lektora (výuka i o svátcích a víkendech)
 • úspora nákladů na dopravu
 • lekce z pohodlí domova, nebo jiného zvoleného prostředí
 • studium z kterékoliv části světa
 • okamžitý přenos dat při probíhající lekci
 • k výuce stačí pouze zařízení se stabilním připojením k internetu

 

3. Osobní výuka v Uherském Hradišti

Výuka v Uherském Hradišti probíhá v útulné učebně blízko centra na Tř. Maršála Malinovského. Učebna disponuje kvalitním připojením k internetu, klidným prostředím, všemi potřebnými materiály k výuce a kávovarem :-)

Lekce probíhají v pracovním týdnu a jsou plně přizpůsobeny časovým možnostem klienta.

 

4. Výuka pro firmy

Vhodná pro společnosti, které se realizují na Balkáně. Znalostí jazyka dané země se zvyšuje úspěšnost vašich činností vyvíjených na území Chorvatska, Bosny a Hercegoviny, Černé Hory a Slovinska. Možné jsou individuální nebo skupinové lekce všech úrovní. Výuka se odvíjí od schopností, zájmů a potřeb vašich i vaší společnosti.

Výuka odpovídá vašim preferencím a časovým možnostem. Za chorvatštinou můžete docházet do učebny v Uherském Hradišti. Možné je i docházení lektora do firmy. Další vhodnou alternativou je online výuka pro jednotlivce.

Samozřejmostí jsou i překlady. Cena překladů je závislá na množství a frekvenci.

 

Výukový materiál

Pro kvalitní výuku jazyků je nezbytný i kvalitní materiál. Používáme učebnice Dobro došli, Hrvatski za početnike a Razgovarajte s nama. Tyto učebnice jsou vydané na Croaticumu (centrum pro chorvatský jazyk jako druhý a cizí jazyk) při Filozofické fakultě na Vysoké škole v Záhřebu a Školskou knihou. Dále využíváme učebnici Chorvatština nejen pro samouky.

Další materiál připravujeme přímo na míru studentům. Pracujeme s autentickými materiály jako chorvatská média, internete a noviny. Posloucháme hudbu, doplňujeme texty, čteme knihy v originále a mnoho dalšího. Mnoho cvičení a tematických materiálů je připravovaných přímo lektorem.

Všechny učebnice a materiály jsou studentům poskytovány.

           

 

Způsob výuky

Velmi důležitá je při výuce komunikace. Už od první hodiny se snažíme, aby student mluvil a připravoval se na praktické využití získaných dovedností.

Dalším důležitým aspektem při učení jazyka je motivace. Motivovaný student je schopný zvládnout učivo za kratší dobu a kvalitněji. Studenty proto motivujeme a snažíme se je podpořit v každé situaci.

Gramatiku učíme jemnou a nenásilnou formu a vždy ji prokládáme praktickým živým jazykem. Pomáháme studentům vytvořit si studijní návyky a pomáháme k dlouhodobému zapamatování slovní zásoby.

 

Cena

Cena za individuální lekci je 650 Kč/60 minut. Na přání Vám vytvoříme kalkulaci skupinových kurzů.

Dále nabízíme možnost zakoupit dárkové poukazy.

 

Zrušení výuky v případě individuálních lekcí

V případě zrušení hodiny studentem později než 24 hodin před zahájeným začátkem výuky lekce automaticky propadá a je plně hrazena studentem.