"Kristýna je velice milá. Umí vysvětlit i obtížnou látku srozumitelně a zábavně. Hodiny jsou zajímavé a pestré. Probírá se nejen gramatika, ale i konverzace. Kristýna vždy přijde s tématem přímo na míru. Oceňuji také její flexibilitu. Vždy mi vyjde vstříc, pokud chci nějakou problematiku probrat detailněji nebo zopakovat. Mé znalosti se zlepšují a cítím se jistá nejen v mluvení, ale i psaní. Kristýnu mohu 100% doporučit! "

( Markéta )

 

"Profesionální a zároveň přátelský a individuální přístup spojený s efektivní a systematickou výukou jazyka. Obrovskou výhodou je také časová flexibilita a ochota lektorky. Na každou hodinu se moc těším a vždy si odnesu něco nového a zajímavého. Kladně hodnotím, že se lektorka zaměřuje na všechny jazykové dovednosti. Sve pet! "

( Tereza K. )

 

"Před chvílí jsem položil telefon po 10ti minutovém jednání s obchodním partnerem v Chorvatsku. Celé jednání proběhlo v chorvatštině a bez větších problémů jsem se na všem dohodl. S Kristýnou jsem začal výuku v LETOŠNÍM únoru a po 10ti měsících mohu vést jednání i vyřizovat chorvatskou korespondenci. Ovládám 2 další cizí jazyky, nicméně na dosažení této úrovně jsem u nich potřeboval jednoznačně více času než u chorvatštiny. Ačkoliv mám vyučování toliko 2 hodiny týdně a domácí příprava mi nezabere více než 15 minut týdně, díky propracované struktuře výuky Kristýny jsem se posunul skutečně mílovými kroky. Nejedná se o nudné posouvání od slovíček, gramatiky a cvičení od lekce k lekci, ale o zcela jedinečný koncept výuky gramatiky a konverzace, který Vám umožní praktické využití jazyka v naprosto nečekaně krátkém čase. Vyjadřuji paní učitelce svůj velký respekt a dík. "

( Ondrej D. )

 

"Kristýna je velmi dobrá a milá učitelka chorvatštiny. Výuku a materiály má systematicky promyšlené, učí poctivě, je trpělivá, nespěchá, v dobrém slova smyslu přísná, záleží jí na studentovi, operativně reaguje na potřeby studenta a dokáže najít individuální způsob výuky a zájmy studenta. Vše bez stresu, po hodině mám vždy dobrý pocit a chuť se učit slovíčka. Během hodin se dozvídám i praktické a zajímavé věci o Chorvatsku, jako jsou informace o zemi, tradiční recepty, levná a dobrá vína, nářečí, zvyky. Kristýnu mohu jen doporučit! "

( Lukáš V. )

 

"S Kristinou mam chorvatstinu od decembra 2019. Na spolocnych hodinach najviac ocenujem to, ze uz pocas samotnej vyucovacej hodiny mam moznost precvicit si prebrane ucivo, hlavne gramatiku..Vyucba je velmi efektivna do poslednej minuty :).. Vidim na sebe velke pokroky .. Som nuteny vela rozpravat co je pri uceni sa jazyka strasne dolezite..Okrem toho som rad ze som ziskal vela novych poznatkov o minulosti, kulture ako aj sucasnej situacii v Chorvatsku..Takze za mna mozem len doporucit :) "

( Jozef R. )

 

"Kde začít :-) Dlouho jsem hledala lektorka Chorvatského jazyka což vůbec není lehký a když už tak, aby si nebral ,,majlant'' za lekci a pak nic nenaucil. Jsem strašně ráda, že jsem narazila na Kristýnku, protože už od prvního seznamovacího hovoru jsem se cítila moc příjemně a těšila se jsem na 1hodinu. Nikdy me škola nebo učení nebavilo, ale poprvé se těším vždy na další hodinu, vidím velike pokroky a to jsem se neuměla ani představit, když jsem začínala. Kristýnka je moc trpěliva, přátelská, milá osoba, která mi ukazuje, že je to hodně o přístupu učitele, ale samozřejmě i žáka. :-) Pokud hledáte učitele tak neváhejte a kontaktujte ji 100%nebudete litovat. ❤️ "

( Michaela V. )

 

"Kristýna je skvělá učitelka. Poprvé v životě mě baví výuka cizího jazyka, na hodiny se moc těším. Náplň hodin je dobře zvolená, s každou další hodinou jde poznat posun dopředu. Jasný, každý do toho musí vložit hlavně spoustu vlastní energie, ale s dobrým učitelem je studium radost. Myslím, že Kristýna má dar učit druhé a přirozenou autoritu, přesto, že je atmosféra při hodinách velmi přátelská, tak prostě se chcete učit, dělat domácí úkoly, …. Kdo teď třebá hledá učitele chorvatštiny, určitě Kristýnu můžu doporučuji. "

( Irena A. )

 

"Kristýnka je výborná učitelka. Na každou hodinu se moc těším a vůbec nemám pocit, že se při skvělé atmosféře vlastně učím. Ráda své hodiny přizpůsobí tomu, co mě aktuálně zaujme nebo co mám zájem více rozebrat. Umí mě motivovat a hodiny s ní jsou pro mě doslova relax, na kterém jsem závislá. Děkuji moc, Kristy a těším se na další a další hodiny u Tebe :) "

( Veronika G. )

 

"Paní Kristýna je pro mě nejlepší učitelka jakou jsem zatím potkala.Je velmi příjemná, klidná ,chytrá a vtipná.Vždy se při lekci i po ní , cítím velmi dobře. Mohu jen doporučit ."

( Linda Č. )

 

"Dobar dan, dobro došli, bok. Kristina je najbolji od najboljih. Preporučujem! ???? Přátelé, mám za sebou deset lekcí. Vše probíhá ve velmi přátelském duchu. Kristina má smysl pro humor, je vstřícná a milá. Rozhodně u ní nemám pocit jako ve škole. Spíše se cítím jako u kamarádky, kde se mimo jiné učíme Chorvatsky. Kristina, hvala puno! Vidimo se uskoro! ????"

( Petr S. - 8. 11. 2019 )

 

"Kristýna je úžasná. Sám jsem učitel a Kristýna je naprosto vzorový typ moderního učitele. Nejede v zajetých vzorcích, které se stále zkostnatěle na školách drží. Lze s ní mluvit o čemkoliv, má naprosto lidský přístup a není povýšená. Jsem víc než nadšený a moc děkuji za lekce. Těším se na další hodinu :)"

( Novotný G. - 7. 11. 2019 )

 

"Kristýna je úžasná učitelka,hlavně trpělivá a vždy všechno důkladně vysvětlí. Myslím, že se z nás staly fajn kamarádky."

( Petra M. - 11. 9. 2019 )

 

"Kristýna je moc příjemná lektorka, velmi trpělivá a klidná. Vždy se snaží vyjít vstříc i co se týče termínu vyúky. Při lekci je vždy příjemná atmosféra, žádné stresy. Pokaždé se moc těším. Rozhodně doporučuji!"

( Hana S. - 20. 11. 2018 )

 

"S lektorkou Kristynou sa mi chorvactina uci velmi dobre. Ma svatu trpezlivost, vysvetli, zopakuje. Ked ma zaujme nejaka tema, vzdy na najde vsetko potrebne. Je s nou zabava a sranda. Lekcie chorvactiny ma vdaka nej bavia ovela viac."

( Jana B. - 20. 10. 2018 )